Які навички треба опановувати молоді, щоб стати успішними у 21 столітті?

І чому це важливо для рекрутерів та hr 🙂

У Platfor.ma вийшов матеріал «Найбільш незрозуміле покоління за всю історію»: як 21 століття розтрощило наше життя

Ця стаття про сучасну молодь всього світу, про те, які вони цікаві, революційні і трохи ліниві. Серед всього матеріалу було цікаве запитання до героя інтерв’ю Ніколи Вулича (представник UNICEF в Чорногорії, який буде працювати з українською молодю в рамках проекту  UPSHIFT від того ж UNICEF) про те, які навички або знання зараз варто шукати молоді, щоб точно стати успішними у 21 столітті

Вулич розказав про 6 пунктів, які на його думку дуже важливі для сучасної молоді і які на нашу думку, корисні для рекрутерів та HR-менеджерів:

  1. Потрібно навчитися вчитися. До 32 років більшість мілленіалів чотири рази змінять рід діяльності. Кожна нова робота в будь-якому випадку зажадає якогось навчання і тренування. Так що доведеться швидко пізнавати нове – інакше тебе просто моментально обгонять.
  2. Робота над комунікаційними навичками. Цьому поколінню набагато більше треба спілкування, ніж попереднім поколінням. Додаткова складність в тому, що молодь звикла не розмовляти, а друкувати=:)
  3. Сприймати інше. Що завгодно: расу, національність, релігію. Світ ще ніколи не був таким тісним, ми будемо все більше і більше стикатися з зовсім іншими людьми і поглядами.
  4. Безперервне самовдосконалення. Ти не розвиваєшся? Тебе просто замінять.
  5. Мова. Величезний відсоток української молоді не може нормально говорити англійською. У сучасному світі це базовий навик.
  6. Soft skills, навички роботи з людьми. Українці круті в науках, інженерії, інформаційних технологій, але що  з навичками комунікації, роботи в колективі, вміння вирішувати конфлікти і тому подібним? Подібні речі стають все більш важливими в будь-якій сфері.

Чому це важливо для рекрутерів та HR?

  • треба знати, як працювати з молодим поколінням, бо їх вже дуже багато і скоро вони прийдуть у ваші компанії, якщо вже не прийшли:)
  • щоб вміти працювати з міленіалами, треба розуміти їх та їхні потреби
  • в кінцевому результаті всі ці дослідження мають допомогти зрозуміти, що їм пропонувати

Читайте також:

6 якостей професійного рекрутера

10 рекрутингових трендів, які варто впровадити в 2018 році

Що знижує нашу продуктивність? Дослідження

Recruitment

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Залишити відповідь