Як знайти кандидата через Instagram?

Instagram може бути корисним у випадку, якщо ви давно шукаєте спеціаліста дуже вузького профілю або хочете додати в воронку кандидатів, яких в офлайні ловили б, наприклад, на конференціях. В цій статті розбираємо 5 доступних інструментів для сорсингу.  

Пошук за хештегами

Забийте в пошук хештег мітапу або конференції, в яких могли б брати участь ваші фахівці. Зазвичай це назва заходу або її короткий варіант. Підказку можна знайти на офіційному сайті події або в промо-матеріалах.

За хештегом соцмережа вам видасть перелік постів користувачів, які публікували щось з вашим хештегом. Все, що потрібно зробити далі, – переглянути акаунти цих користувачів і визначити те, наскільки вони релевантні для вас. Ви можете навіть спробувати пошукати цих людей в інших соцмережах, щоб дізнатись про них більше. 

Пошук по геотегах

Суть та ж, що і у випадку з хештегами, тільки тепер пошук відбувається по географічній відмітці про те, де було зроблено фото або відео. Деякі користувачі вказують реальне місце проведення заходу, а хтось там його назву. Врахуйте це при пошуку. Також не забувайте переключатися між вкладками «Топове» та «Недавнє». 

Пошук за відмітками на фото 

Хочете знайти фахівців, які виступають на конференціях? Перевіряйте позначки на фото. Спікерів можуть позначати гості заходів, а їх, як ми писали, можна знайти за допомогою хештегів і геотегів. 

Пошук по підписках на акаунти інших компаній

Якщо ми заговорили про полювання на чужих співробітників, варто зазначити, що деякі компанії навмисно не позначають своїх фахівців на фото. Але знайти їх все одно можна. Наприклад, серед підписників корпоративного акаунта. 

Пошук серед підписників у експертів

Чимало людей використовує Instagram для просування особистого бренду. Це можуть бути і ейчари, і дизайнери, і копірайтери. Зазвичай на них підписуються їх же колеги по цеху, яким цікаво переймати професійний досвід. Вам у цьому випадку потрібно: переглянути підписки експерта та коментарі під постами. Так у вас є шанс знайти потрібних вам людей.

Нехай щастить! 

Джерело 

Читайте також:

Як згуртувати віддалених працівників?
4 методи оцінки працівників в ІТ
Працівник зупинився в професійному розвитку. Що робити?

 

Recruitment

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply