Дві компанії обмінялись офісами. Що з цього вийшло?

Всі знають, що зміна обстановки сприяє креативності та народженню нових ідей. Взявши це на озброєння дизайнерські студії Andstudio з Вільнюса і Muttnik з Флоренції обмінялися офісами на два тижні.

За словами керівництва Andstudio, в компанії вже давно замислювалися над тим, щоб покинути рідне місто і досліджувати іншу культуру дизайну. Співробітники студії відвідували конференції, їздили у відрядження в різні країни, але в якийсь момент стало очевидно, що цього недостатньо для повноцінного розвитку креативності.

Організація 

Керівництво Andstudio зв’язалося з співзасновником Muttnik, щоб домовитися про експеримент. Питання, які всіх хвилювали, були пов’язані з логістикою, житлом, місцем роботи в невідомій країні. Як все організувати, щоб не нашкодити робочому процесу? Адже між Andstudio і Muttnik відстань майже в 2 тис.км.

Офіс Andstudio знаходиться на березі річки, в лісі, недалеко від центру міста. Студія Muttnik, навпаки, розташована в жвавому центрі Флоренції, де замість звуків лісу чути туристичний шум.

Було вирішено, що компанії допоможуть одна одній вирішити питання з житлом. Andstudio підготувала свій офіс для нових гостей, обладнавши його всім необхідним аж до запасів кави і списку порад для життя в Вільнюсі.

Зустрівши команду Andstudio в аеропорту, італійські колеги з Muttnik показали їм місто та офіс. Також вони організували зустрічі з місцевими представниками креативної сфери, щоб допомогти їм розширити професійну мережу.

Результати експерименту

Два тижні перебування на новому місці вплинули на роботу обох команд:

«У певному сенсі кінцевий результат будь-якого проекту прямо залежить від середовища, яке виникає навколо робочого процесу, — відзначають в компанії Andstudio. — Весь життєвий досвід безпосередньо впливає на наш особистісний та творчий рівень. Два тижні, проведені в італійському офісі, наповнили нас мотивацією на рік вперед».

«Спроби вийти за рамки звичайного контексту допомагають краще зрозуміти, хто ви є і чим займаєтеся, —
вважають в студії Muttnik. — Замість того, щоб робити звичайну роботу, ви витрачаєте час на те, щоб навчитися якомога більшого в іншій країні. Цей період, коли ми відірвалися від стандартних щоденних справ у звичній обстановці, наповнив нас енергією, яка необхідна для подальшої роботи. Після часу, проведеного у Флоренції, ми можемо з упевненістю заявити, що це був найкращий досвід побудови команди в нашому житті», —
діляться враженнями в Muttnik.

Крім того, при обміні офісами обидві команди обзавелися новими діловими контактами.

Джерело

Читайте також: 

Структура успішного телефонного інтерв’ю

Як зосередитись на роботі перед святами?

Як оцінити ступінь вмотивованості працівників?

Work

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply