3 ознаки емоційного вигорання працівників

Емоційне вигорання часто називають хворобою 21 століття. На нас валиться безліч справ та обов’язків, які треба зробити прямо зараз або «на вчора», що рано чи пізно ми не витримуємо. Результат – стрес, тривожність, депресія, втома, апатія та інше.

Continue Reading

53 інструменти для ефективної роботи рекрутера

Як то кажуть, на колір і смак товариш не всяк, й інструменти, які подобаються нам, можуть абсолютно не підходити вам. Саме тому ми зібрали все, про що коли-небудь писали в підбірку і поділили на блоки. Заходьте, і обирайте найкраще для себе з півсотні різних сервісів.

Continue Reading

Як порахувати у скільки вам обходиться неефективний працівник?

Всі компанії мають знати реальну вартість своїх активів. А люди – найважливіший з них. Як же вирахувати продуктивність працівників? Це не так вже і важко, всього 6 кроків.

Continue Reading

ТОП рекрутерів, яким не шкода поставити лайк

5 спеціалістів зі сфери сорсингу, які заслуговують на те, щоб їх читали. Вони регулярно пишуть матеріали на Linkedln та в особистих блогах. Вся ця інформація допоможе завжди бути в курсі подій та не пропускати важливі та цікаві статті. Поїхали!

Continue Reading

Як зробити опис вакансії більш привабливим для кандидатів – дослідження Linkedln

В одному зі своїх останніх досліджень LinkedIn показав один і той же опис 450 учасникам і попросив виділити ті частини, які для них корисні, цікаві та які можуть в результаті вплинути на їх рішення відгукнутися на вакансію. 

Continue Reading

6 якостей професійного рекрутера

Зараз всі називають себе професіоналами своєї справи. На жаль, переконатись у професійності фахівця можна лише після роботи з ним. Щоб у вас не виникало труднощів при роботі з рекрутерами-фрілансерами або агенціями, ми визначили 6 основних якостей, якими має володіти рекрутер-професіонал.

Continue Reading

10 рекрутингових трендів, які варто впровадити в 2018 році

Рекрутингова сфера не стоїть на місці, зміни відбуваються постійно і це не дивно. Найголовніше – бути до них готовим, щоб якнайкраще виконувати свою роботу. В нашому перекладі інфографіки від TalentLyft ви дізнаєтесь про тенденції, які впливають на рекрутинг в 2018 році. Поїхали!

Continue Reading