3 корисних функції Facebook, про які має знати кожен рекрутер

Щороку все більше і більше українців реєструються Facebook, серед них і ІТ-спеціалісти. А значить, ця соцмережа так само, як і LinkedIn, може стати чудовим каналом для рекрутингу. В цій статті про 3 можливості Facebook, які допоможуть рекрутерам в професійній діяльності.

Continue Reading

Як згуртувати віддалених працівників?

З кожним роком відсоток віддалених працівників збільшується. І це не дивно, адже обом сторонам це вигідно: роботодавець економить на утриманні офісу, а працівники вважають віддалену роботу чудовим бонусом. Як і всюди, тут також є свої мінуси. Один з найбільших — почуття ізольованості працівників, які не працюють в офісі. Це логічно, адже, якщо співробітник більшу частину часу

Continue Reading

Працівник зупинився в професійному розвитку. Що робити?

Хороший менеджер має ставити своїм працівникам ті завдання, які будуть цікавими для них та прокачуватимуть їх скіли. Але що робити, якщо працівник досяг піку свого розвитку і легко вирішує кожне нове завдання? На сторінках Harvard Business Review дали відповідь на це запитання. Публікуємо адаптований текст. 

Continue Reading

3 ознаки емоційного вигорання працівників

Емоційне вигорання часто називають хворобою 21 століття. На нас валиться безліч справ та обов’язків, які треба зробити прямо зараз або «на вчора», що рано чи пізно ми не витримуємо. Результат – стрес, тривожність, депресія, втома, апатія та інше.

Continue Reading