4 правила для продуктивної роботи вдома

Все частіше вчені говорять про те, що правильна організація часу допомагає працювати ефективніше. А коли ти працюєш з дому, то вона взагалі стає надважливою, бо дуже легко впасти в прокрастинацію на весь день. Головне в організації роботи вдома та і загалом — виконувати завдання в моменти активності. Так буде легше справлятися зі складними завданнями та

Continue Reading

3 основні принципи ефективного нетворкінгу

Нетворкінг — важлива складова соціального життя кожної людини, а рекрутерів та hr тим більше. З його допомогою ви можете закривати вакансії, домовлятись про співпрацю, або ж взагалі рухатися по кар’єрних сходах.

Continue Reading

Що гальмує ваш рекрутинговий процес?

Однозначної відповіді на запитання в заголовку — немає. Кожен випадок унікальний і розбирати його теж треба індивідуально. Єдине, що точно знаємо, багато команд та рекрутерів не роблять одну важливу річ — не аналізують дані. А це дуже корисно і може стати вашою чарівною паличкою. В цій статті говоримо саме про це. 

Continue Reading

Чому продуктивність та ефективність — не одне і теж?

Зазвичай поняття продуктивності та ефективності не поєднують один з одним, а значить, їх не можна порівнювати. Чому? Розбираємось в цьому матеріалі. Ми часто чуємо, що в роботі важливо бути і продуктивним, і ефективним, але що це означає? Як визначити ці показники? Закінчувати два університети для цього точно не треба, потрібно просто розібратись в кожному з понять:

Continue Reading