6 якостей професійного рекрутера

Зараз всі називають себе професіоналами своєї справи. На жаль, переконатись у професійності фахівця можна лише після роботи з ним. Щоб у вас не виникало труднощів при роботі з рекрутерами-фрілансерами або агенціями, ми визначили 6 основних якостей, якими має володіти рекрутер-професіонал.

Отже, професійний рекрутер:

Розуміє ринок

Навіть якщо ви знаєте про ринок все, ця людина має знати ще більше. Знання рекрутера – це ваша і його конкурентна перевага. Чим більше він знає, тим більше знаєте ви, і тим більше можливостей на ринку ви зможете для себе відкрити завдяки вашому партнерству.

Розуміє посаду, над якою працює

Рекрутер знає кого він шукає, чим ця людина буде займатися, розуміє ключові завдання і виклики, які стоятимуть перед цією людиною. Саме тому, ви, як замовник, повинні надати йому всю детальну інформацію про посаду і звісно, давати відповідь на всі питання рекрутера.

Вміє оцінювати і зіставляти

Рекрутер здатен оцінити кандидата, зіставити його з вимогами посади і відсіяти нерелевантних кандидатів. Професійний рекрутер не буде закидати вас випадковими кандидатами.

Передає достовірну інформацію

Рекрутер передає вам правдиву інформацію про кандидатів, а кандидатам – про вас. Якщо рекрутер погано передає інформацію, то, по-перше, ваша компанія може втратити хороших кандидатів, а, по-друге, це може зашкодити репутації компанії.

Забезпечує зворотний зв’язок

Якщо ви запитуєте зворотний зв’язок в професійного рекрутера, то ви його отримаєте, без зайвих “завтра”. Якщо рекрутер зник, обіцяє передзвонити і не передзвонює, то з ним треба закінчувати співпрацю.

Гарантує конфіденційність

Рекрутер має зберігати конфіденційність як у відношенні до компанії, так і до кандидатів. А всю не відкриту інформацію надавати лише з дозволу компанії/кандидата.

Це 6 пунктів, яких наша команда дотримується у своїй роботі. Це надзвичайно важливі правила для нас. Сподіваємось, інші рекрутери та рекрутерські агентства будуть дотримуватись свого “кодексу честі”, щоб дійсно бути професіоналами.

 

Recruitment

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Залишити відповідь