5 шаблонів листів для кандидатів, які вам не підходять

ХарчоЖурнал зробив підбірку листів-шаблонів для рекрутерів. Вони допоможуть у випадках, коли в кандидата слабеньке резюме, погано виконане тестове чи він не підійшов після інтерв’ю. Публікуємо переклад матеріалу.

Відмовляти кандидатам завжди складно, але без цього, на жаль, ніяк. Якщо кандидат знайшов час для вашої компанії і поділився своїми думками та ідеями, потрібно поставити кому у вашому спілкуванні. Саме кому, а не крапку. Бо як ми всі знаємо, вакансій багато, а кандидати не стоять на місці.

То що ж їм відписати?

# Відмова після перегляду резюме:

_______, доброго дня!

Мене звати _______. Я відповідаю за підбір в компанії ______.

Дякую за ваш відгук і інтерес, проявлений до нашої вакансії.

На жаль, на даний момент ми не готові продовжити спілкування і запросити вас на співбесіду, оскільки шукаємо кандидата, чий досвід і вміння будуть більш точно відповідати нашим вимогам.

У нас часто відкриваються нові позиції. Можливо, найближчим часом з’являться ті, які вас зацікавлять. Оновлення можна відстежувати тут: [посилання на розділ з вакансіями на сайті компанії тощо]

Якщо побачите цікаву вакансію, можете безпосередньо написати мені на пошту: _______. Ми часто повертаємося до кандидатів, які вже цікавилися роботою в нашій компанії, так що буду рада/ий залишатися на зв’язку.

Ще раз дякую.
Гарного дня і, звичайно ж, удачі в пошуках роботи!

ХХХ

Відмова після оцінки тестового завдання

_______, доброго дня!

Дякую, що знайшли час на виконання тестового завдання. Кілька ідей здалися нам цікавими і особливо цінними. Наприклад, _______. Це дійсно круто!

На жаль, поки ми не готові продовжити спілкування, так як шукаємо кандидата з великим досвідом в _______.

Нам хотілося б залишатися з вами на зв’язку. Можливо, найближчим часом з’являться нові вакансії, які вас зацікавлять. Ми часто повертаємося до наших кандидатів, так що буду рада/ий запропонувати вам можливість вибрати.

Готова/ий відповісти на ваші запитання або дати додаткові коментарі з приводу вашого відгуку.

Дякуємо!

ХХХ

Відмова після співбесіди

Доброго дня, _______!

Дякуємо за час, який ви приділили знайомству з нашою компанією і відкритою зараз вакансією. Було приємно поспілкуватися і дізнатися більше про ваші плани на майбутнє і поточний досвід.

На жаль, незважаючи на позитивне враження від нашого спілкування, ми вирішили продовжити діалог з іншими кандидатами.

Ми залишимо ваше CV в нашій базі, щоб мати можливість повторно з вами зв’язатися з появою відповідної вакансії. Якщо ви проти, будь ласка, повідомте.

Бажаємо цікавих проектів!

ХХХ

Коли вакансію ліквідували

_______, доброго дня!

Дякую за ваш відгук на позицію _______ в нашій компанії.

На жаль, ми не зможемо продовжити спілкування, так як перерозподілили функції всередині компанії і прийняли рішення скасувати вакансію.

Приносимо вибачення за витрачений час і сподіваємося на ваше розуміння. Ми були б раді відновити спілкування з появою нових вакансій. Стежити за нашими новинами можна тут: [посилання на розділ з вакансіями на сайті компанії або на аккаунт в одній з соцмереж]

З будь-яких питань, пов’язаних з вакансіями в нашій компанії, ви можете писати мені: _______

Бажаю удачі!

ХХХ

# Відмова не зовсім адекватному кандидату

Доброго дня, _______!

Дякую за відгук на позицію _______ в компанії _______.

Ми уважно ознайомилися з вашим резюме. На жаль, на даному етапі не можемо запропонувати вам роботу. Але ми готові повернутися до спілкування, як тільки у нас з’явиться нова вакантна позиція.

Бажаю удачі!

ХХХ

Recruitment

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply