ТОП рекрутерів, яким не шкода поставити лайк

5 спеціалістів зі сфери сорсингу, які заслуговують на те, щоб їх читали. Вони регулярно пишуть матеріали на Linkedln та в особистих блогах. Вся ця інформація допоможе завжди бути в курсі подій та не пропускати важливі та цікаві статті. Поїхали!

Hung Lee

Hung має величезний досвід в сорсингу, він співзасновник та CEO компанії Workshape.io. До речі, ось цікаве інтерв’ю з ним. Hung веде блог Recruiting Brainfood, там він щотижня робить підбірки цікавих статей. Більше про Ханга та його роботу також можна знайти в його профілі на Linkedln, туди він також пише цікаві замітки.

Johnny Campbell

Цього рекрутера більшість знає по навчальних відео від компанії SocialTalent, де він є співзасновником. Johnny має більш, ніж 15 років досвіду в сорсингу й ділиться ним з іншими.

Його мета «перетворити звичайних рекрутерів у Sourcing Ninjas завдяки навчальній платформі Social Talent’s Mentor». Статті Johnny можна знайти у блозі SocialTalent та на його сторінці в Linkedln.

Karen Azulai

Карен – один з найкрутіших сорсерів в Ізраїлі. Жінка постійно відвідує найцікавіші події в сфері рекрутингу і подекуди пише про це. Також пристрасть Карен – новітні технології: робототехніка, штучний інтелект і все таке. Почитати матеріали Карен можна у її блозі або в Linkedln.

Jan Tegze

Тут не будемо багато писати. Це автор книги Full Stack Recruiter, технічний рекрутер з 15-річним досвідом. Його блог та акаунт на Medium, де можна знайти найцікавіші матеріали:)

Steve Ward

Блог Стіва – це статті про соціальний рекрутинг, бренд роботодавця та рекрутинг в соціальних мереж. Якщо цікаві такі теми, заходьте почитати!

News, Recruitment

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply