Що рекрутеру/hr публікувати в особистий блог? Частина 1

Раніше ми вже писали, про те, навіщо рекрутеру/hr розвивати особистий бренд. В цій статті розкажемо про те, що є основною частиною особистого бренду — блог, а конкретніше, який контент в ньому публікувати. Поїхали! 

Корисні матеріали

Вивчайте статті та інтерв’ю колег по сфері та діліться посиланнями на круті поради. У своєму пості коротко викладіть суть проблеми, яку розглядає автор  і перерахуйте способи її вирішення. Не забудьте поділитися і своєю професійною думкою. 

Новини і скандали

Слідкуйте за новинами сфери і розказуйте про них колегам у своєму блозі. Оптимальний формат  — підбірка найцікавіших новин з посиланням на джерело. Ми робимо так у нашому Telegram-каналі.

Дискусії на професійні теми

Якщо ви є в профільних чатах, то вже здогадалися, що ще одне класне джерело для натхнення — дискусії на професійні теми. Вони можуть наштовхнути вас на думку, яка виллється у великий пост. 

Історичні факти

Всім  подобається дізнаватися щось цікаве про сферу. У своєму блозі ви можете розібратися, як з’явилися різні професії і що з ними відбувається зараз, або розповісти про найкрутіших професіоналів різних часів. 

Книги

Якщо вас зачепила якась книга, ви можете присвятити їй навіть кілька постів: висловити думку про написане, роздати поради, розібрати на цитати тощо. 

Фільми та серіали

Люди просто обожнюють рекомендації. Знаєте, який фільм або серіал точно оцінять рекрутери та ейчари? Поділіться ними з колегами! 

Ваша кар’єра

Розкажіть підписникам трохи більше про ваш професійний розвиток, але не все одразу. Розбийте розповідь на кілька частин, не забувайте про смішні та хвилюючі історії. Для зручності можете позначити ці публікації оригінальним хештегом. 

Трудові будні

Влаштуйте реаліті-шоу а-ля «Один з життя hr/рекрутера». Неважливо чи ви працюєте в компанії, чи фрілансер. Перерахуйте плюси, мінуси та міфи, пов’язані з вашою роботою. Підписникам це точно сподобається. 

Матеріал адаптовано на українську. 

Читайте також: 

5 способів зробити працівників щасливішими

Дослідження: тренди HR-сфери на найближчі 10 років

Чому працівники йдуть? 6 основних причин

 

Recruitment

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply