Особистий бренд в Linkedln: з чого почати?

Профіль в Linkedln – це не просто резюме. Це платформа, де ви як професіонал можете продемонструвати свої найкращі вміння та досягнення. Як це зробити, читайте у матеріалі.

1.Продавайте себе. Рекламою займаються не тільки рекламники, ви робите це кожного дня. Основний момент – вміти робити це правильно.

2. Вкажіть у профілі перелік усіх галузей, в яких ви працюєте. Додавання напрямків, на яких ви спеціалізуєтесь, збільшить кількість переглядів вашої сторінки.

3. Користуйтеся перевагами нових інструментів публікації повідомлень в LinkedIn. Публікація постів – чудовий спосіб, щоб на вас звернули увагу і помітили.

4. Щоб вас було легше знайти в пошуку, вказуйте ключові слова. Наявність 40 і більше таких слів підвищує ймовірність того, що потенційний роботодавець або клієнт знайде вас.

5. Не тільки говоріть/пишіть, але й демонструйте. Додайте у ваш профіль фото, відео, презентації тощо, щоб підвищити його популярність. Навіть просте додавання фото збільшить кількість відвідувачів сторінки.

6. Будьте точні. Не бійтеся використовувати деталі при описі минулих місць роботи або роботодавців.

7. Упорядкуйте свої вміння, щоб переконатися, що найбільш важливі з них знаходяться зверху. Користувачі, які вказують свої навички популярніші ніж ті, у кого цей пункт не вказаний.

8. Приєднуйтесь до груп за вашими інтересами. По-перше, їх буде видно у вашому профілі. По-друге, зросте ймовірність того, що ваш профіль знайдуть саме через присутність або активність в певній групі.

9. Вказуйте досвід волонтерської роботи. Волонтерство іноді може бути таким же важливим, як і досвід роботи. Понад 40% рекрутерів, опитаних LinkedIn, сказали, що вони розглядають досвід волонтера як еквівалент офіційного досвіду роботи.

10. Будьте конкретні, вказуючи освіту. Це, безсумнівно, помітять. Користувачі, які вказують освіту також отримують більше переглядів, ніж ті, хто цього не робить.

Визначте для чого вам потрібен профіль в Linkedln і гайда до справи!

Tools

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply