Як повернутися з відпустки і не впасти в депресію?

Після виходу з відпустки люди дуже часто відчувають себе набагато гірше, ніж до неї. Що ж робити, якщо таке трапилось з вами?

Не обов’язково підкорювати вершини в перший же день

Входити в робочий режим найкраще поступово. Звісно, якщо у вас є стільки енергії, щоб одразу виконати всі задачі, які назбирались – це круто. Але, всі ми люди, і найчастіше важко займатись роботою, якщо думки ще десь на березі моря.

Повертайтесь з відпочинку за декілька днів до закінчення відпустки

По-перше, у вас буде час розкласти валізи, виконати домашні справи та зустрітись з друзями. А, по-друге, ці декілька днів дають можливість прийти в себе і налаштуватись на те, що завтра на роботу.

Тіло

Вашому тілу теж важко, саме тому варто потурбуватись про нього. Виспіться, пийте достатню кількість води та не пропускайте прийоми їжі. В ритм має увійти не тільки ваша душа:)

Плануйте

Як ми писали вище, не накидайтесь на роботу. Розплануйте все так, щоб поступово увійти в робочий графік. Ви можете розподілити всі завдання на тиждень, щоб їх можна було якісно виконувати і нікуди не поспішати.

Не дорікайте собі

Можливо спочатку ваша продуктивність буде бажати кращого і це вас не влаштовуватиме. Але не варто дорікати собі, поставтесь до цього з розумінням. Добре в такому випадку працюють заохочення. Пообіцяйте собі щось приємне в кінці робочого дня/тижня, наприклад зустріч з друзями, чи похід в новий заклад.

Психологи кажуть: чим краще людина провела відпустку, тим важче їй буде влитись в робочий режим. А тому, повертаючись на роботу, зберігайте позитивні емоції і все налагодиться!

News, Tools

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply