53 інструменти для ефективної роботи рекрутера

Як то кажуть, на колір і смак товариш не всяк, й інструменти, які подобаються нам, можуть абсолютно не підходити вам. Саме тому ми зробили зібрали все, про що коли-небудь писали в підбірку і поділили на блоки. Заходьте, і обирайте найкраще для себе з півсотні різних сервісів.

Загальні

Sortd for Gmail: інструмент, який допоможе правильно організувати свою пошту.

Streak: це CRM-система, яка допоможе налагодити процес продажів прямо в переписці, там можна створювати шаблони, загалом сервіс дуже корисний і має багато різних функцій.

Pocket: сюди можна скидати всі статті та матеріали, до яких ви хочете повернутися пізніше.

Сервіси для пошуку контактів:

Sales Navigator для Google Chrome

Цей сервіс – доповнена і покращена версія Rapportive . Що вміє Sales Navigator:

  1. По кліку показувати профіль LinkedIn прямо в gmail-пошті.
  2. Пропонувати загальну компанію або альма-матер, щоб написати персоналізоване повідомлення і налагодити контакт.
  3. Підтягуватити посилання на Twitter і домашні сторінки, зазначені в профілі LinkedIn;

Jobjet

Безкоштовний плагін, який знаходить email, телефон за профілями в LinkedIn, GitHub, AngelList. Після створення облікового запису на сайті https://app.jobjet.com можна отримати 10 безкоштовних пошукових запитів.

Платна версія обійдеться від 79$ на місяць (100 кредитів) і до 599$ (1000 кредитів). У цю суму входить не тільки користування плагіном, але і платформою Jobjet з усіма її можливостями.

Розширення AmazingHiring

Сервіс від творців пошукової системи AmazingHiring допоможе легко знаходити акаунти одних і тих же людей на різних сайтах. З цим плагіном ви можете знаходити акаунти кандидатів на багатьох сайтах: Linkedin, Headhunter, Github, StackOverflow, Facebook і ВКонтакте, Хабрахабр, Twitter, Foursquare тощо. Для цього вам необхідно мати лише один з профілів.

Також AmazingHiring допоможе швидко оцінити кандидата: медальки підкажуть досягнення розробника на професійних ресурсах. Розширення також показує публічно доступні контакти кандидата: e-mail, телефон, Skype, але за умови, що ви є користувачем основного продукту – пошукової системи

Improver

Ще одне розширення для Google Chrome.  Поки що Improver працює лише у зв’язці з LinkedIn, але творці планують поступово додати й інші ресурси. У вашому розпорядженні 30 кредитів, тобто 30 знайдених контактів (email або телефонів) в місяць.

Email Hunter

Цей сервіс вміє працювати з більш ніж 150 мільйонами електронних адрес по всьому світу. Все, що потрібно зробити, – ввести доменне ім’я, яке вас цікавить, і за декілька секунд сервіс видасть вам усі доступні варіанти, які коли-небудь асоціювалися з цієї веб-сторінкою.

360social

360social – це безкоштовне розширення для Google Chrome, яке допомагає дізнатись повну картину про людину, яка вас цікавить. Як працює сервіс можна переглянути у цьому відео:

Перевага 360social в тому, що він безкоштовний, працює в більшості соціальних мереж і робить це швидко. Мінус – порівняно з іншими інструментами для пошуку, 360social не такий ефективний і часто може не знайти тих контактів, як інші сервіси знаходять. Але спробувати все ж варто:)

Contact Out

Contact Out входить в ТОП-5 інструментів світу в цьому класі. Його використовують 30% компаній Fortune500. Кажуть, що це найкращий і найточніший інструмент для пошуку контактів людини.

Що ж, скажемо чесно, Contact Out – крутий, але коштує він дорого. Якщо будете користуватись цим сервісом, готуйтеся витратити кругленьку суму.

Інтерфейс сервісу чорно-білий. Це  колонка з правого боку екрану з контактами людини, на аккаунт якої ви зайшли у Linkedin. Також з Contact Out можна легко експортувати дані в таблицю.

Лайфхак: Зареєструвавшись, Ви можете отримати 50 безкоштовних спроб в Contact Out 🙂

TurboHiring

Своє, рідненьке, українське. TurboHiringінструмент для пошуку українських спеціалістів. Принцип роботи сервісу мало чим відрізняється від інших.

Prophet

Зовнішньо дуже схожий на Contact Out:

Працює так само, як і інші сервіси, але має одну особливість. В Prophet вам не обов’язково платити гроші за користування. Можна жертвувати інформацію, а натомість отримувати кредити по курсу 1 до 1.

Discover.ly:

Цей сервіс розрахований на об’єднання сил з командою для пошуку спільних знайомих (знаходить по email).

Продуктивність

OneTab

Якщо ваш екран виглядає так:

То цей сервіс точно для вас. Він допоможе вам зосередитись. One Tab перетворює безліч відкритих вкладок в список, який розгортається назад в один клік. Можна вибрати одну з вкладок і працювати з нею.

Також можна скласти список посилань і опублікувати, щоб переглянути пізніше з іншого комп’ютера, не завантажуючи робоче вікно.

Feedly

Сервіс для тих, хто любить читати цікаві матеріали. Feedly пропонує готові підбірки новин за розділами (#tech, #it, #design) й базу ресурсів, яка поповнюється користувачами. Сортувати вхідний потік новин можна за допомогою додаткових фільтрів, доступних в платній версії (3,75$ в місяць).

Працює пошук за джерелами і за ключовими словами. Feedly інтегрований c Pocket, так що матеріали, які сподобалися можна в один клік додати до списку  “прочитати пізніше”.

Forest

Чудовий сервіс для підвищення продуктивності. Розширення дозволяє створити список заборонених і дозволених сайтів, виставити таймер і, не відволікаючись, включитися в роботу.

Якщо не порушувати правил, то нагородою за концентрацію буде вирощене віртуальне деревце. Якщо ж рука потягнеться до Facebook чи іншого забороненого сайту, Forest нагадає про себе.

YouTube AdBlock: блокування реклами на youtube

AdBlock: блокування реклами всюди

Evernote Clipper: допоможе додавати інформацію в Evernote швидко і просто.

Bit.ly: скорочення посилань

Швидкий пошук потрібної інформації

SourceHub

Безкоштовний сорсинговий сервіс від SocialTalent. Дозволяє створювати пошукові запити до різних сайтів: LinkedIn, Facebook, GitHub, Stackoverflow тощо. SourceHub автоматично додає синоніми, виводить оригінальний boolean запиту, який можна скопіювати або зберегти.

Hiretual Chrome Extension

Розширення для Google Chrome, яке дозволяє знаходити контакти кандидатів, аналізувати профілі та складати пошукові запити в Facebook, Linkedin, GitHub, Google.

Безкоштовна версія – це  5 контактів на місяць і аналіз 30 профілів. Платна обійдеться в 59$/місяць. При річній оплаті сервіс пропонує 200 контактів/місяць та 600 профілів.

Recruit’em  

Сорсинговий сервіс з допомогою якого можна створювати пошукові X-Ray запити до різних сайтів: LinkedIn, Dribbble, Xing, Twitter, GitHub, Stackoverflow і Google+.

SourcingLab

Розширення корисне для створення і збереження пошукових boolean-запитів. Безкоштовна версія без реєстрації пропонує вільне складання запитів в LinkedIn і Google+, але для інших ресурсів встановлені обмеження на синоніми та ключові слова.

При реєстрації, яка займе не більше двох хвилин, ви отримаєте доступ до всіх функцій сервісу без лімітів на 7 днів. Платна версія коштує від 19 до 49$ (3-12 місяців).

З мінусів – в безкоштовній версії немає автоматичного додавання синонімів і підказок при введенні ключових слів.

StalkFace

Якщо Facebook – ваш головне джерело інформації при пошуку кандидатів, то StalkFace буде дуже вам корисний. Сервіс розкладає по поличках  профіль кандидата, покаже фотографії та історії, які стали найпопулярнішими, відвідані заходи та улюблені місця.

У цього сервісу є старший брат – StalkScan. У тандемі ці інструменти будуть більш продуктивними і охоплять профілі повністю.  

Для організації роботи:

Trello

Тrello – це така собі вдосконалена дошка для стікерів. Сам по собі сервіс дуже простий, в ньому зручно ставити завдання працівнику, можна прикріплювати файли як і з комп’ютера, так і з GoogleDrive чи Dropbox, визначати дедлайни.

Asana

Цей інструмент допомагає ставити завдання, згрупувати їх в спільні проекти, організовано спілкуватися в чаті кожного завдання і прикріплювати файли з Dropbox і Google Drive. Також в Асани є функції календаря, панелі проектів і особистий to do-лист.

Taskworld

Цей інструмент буде корисним в управлінні проектами та відстеженні завдань. Основна перевага цього сервісу – оцінювання. У Taskworld можна відстежувати якість своєї роботи або роботи колег на основі вимірюваних метрик.

GitHub

Це продукт для веб-девелоперів. GitHub призначений для створення софту з віддаленими командами, є можливість коментування коду й управління проектами.

Basecamp

Ще один корисний для управління проектами сервіс. В ньому ви можете організувати свій календар, створювати графіки зустрічей, відслідковувати делеговані завдання та зберігати документи.

Glip

Чудовий інструмент для управління завданнями, загальними календарями та файлами, коментування зображень та групового чату в реальному часі.

Для онлайн-зустрічей:

Ці сервіси майже аналогічні між собою, ви можете вибрати будь-який і не пошкодуєте!

Skype

GoToMeeting

GoogleHangouts

Join.me

Appear.in

Для комунікації команди:

Slack

Slack – це майже віртуальний офіс. Цей сервіс чудово підходить для комунікації в реальному часі і парних або командних обговорень. З ним ви можете організувати чати по темах і інтегрувати свою роботу з Github, Trello, Pingdom та іншими інструментами.

HipChat

Зручний для постійного зв’язку команд за допомогою чатів і щоденного спілкування колег.

Flowdock

Аналог Slack, так само інтегрований з Jira, GitHub, Basecamp, Asana, Assembla, Trello і багатьма іншими.

Sqwiggle

Для неформальних зустрічей або повсякденної комунікації команди. Squiggle не тільки дозволяє бачити всіх на одному екрані, але і робить фото кожні кілька хвилин (гарантуючи вам постійний сміх).

Для організації робочих файлів:

Google Drive

Dropbox

Для управління командою:

Harvest

Простий інструмент для відстеження часу і витрат. З допомогою Harvest ви можна виставляти інвойси, вони рахуються автоматично на основі годин і витрат проекту. Також сервіс дозволяє відслідковувати витрати, генерувати по них звіти і вносити інформацію з фотографіями квитанцій. Цей інструмент інтегрований у 70+ бізнес-додатків.

iDoneThis

Якщо ви забули над чим працювали вчора, то згадати вам допоможе цей сервіс. Він призначений для фрілансерів та команд і працює дуже просто: розсилає дайджест про те, хто що робив і зробив.

Креативний рекрутинг та HR-маркетинг

Canva: якщо треба зробити гарне зображення, а ви не дизайнер

Giphy: розширення, яке дозволяє додавати гіфки в листи та повідомлення.

Перевірка тексту

Grammarly

Розширення для Google Chrome, яке перевіряє текст, який написаний англійською мовою, де б ви не писали, зокрема у gmail, Facebook, Linkedln. Один клік і сервіс виправляє помилку й надає граматичну довідку.

Безкоштовна версія дозволяє підібрати слова, які підходять по контексту, працювати з омофонами, перевіряти граматику та пунктуацію. В Premium-акаунті перевірка значно глибша: стиль, структура, синоніми, плагіат.

LanguageTool: перевірка правопису та пунктуації

Главред

Не розширення, але все одно корисний сервіс для очистки тексту від  от інформаційного сміття. Сервіс допоможе скласти хороший опис вакансій і відредагувати важливі повідомлення.

Виділяє стоп-слова, підсилювачі, необ’єктивні оцінки і розповідає, чому текст без них виглядає краще.

Інше

The Great Suspender: вимикає всі розширення, якими ви не користуєтесь

Ghostery: сервіс, який допоможе захистити ваші  особисті дані

MyPermissions: видалить все зайве з Chrome, що займає багато місця.

 

Tools

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply