5 лекцій з TED про підвищення залученості співробітників

Щоб створити команду, яка буде мати високий рівень залученості, треба постійно тримати руку на пульсі й піклуватись про співробітників. Ми знайшли 5 лекцій на TED, де спікери діляться цікавими ідеями про підвищення залученості.

1. «Frientorship: рішення для залучення співробітників», Клавдія Вільямз

Спікер пропонує застосовувати в роботі модель «frientorship», яка включає принципи дружби, наставництва та лідерства. Модель спрямована на те, щоб виявляти кращі боки людей, команд та організацій.

2. «Чому ми повинні бути до співробітників такі ж дбайливі, як і до клієнтів?», Діана Досік

Компанії детально вивчають свою цільову аудиторію та клієнтів, але набагато менше уваги звертають на власну команду. Діана пропонує направити більше енергії саме на те, щоб краще розуміти і залучати співробітників, оскільки мотивовані та лояльні люди — величезний потенціал для компанії та її клієнтів.

3. «Як керувати компанією, не встановлюючи ніяких правил (майже)», Рікардо Семлер

Спікер використовує в своїй компанії незвичну форму управління: вона базується на самостійності співробітників, здоровому глузді та балансі між роботою та особистим життям.

4. «Чому прийшов час забути про «порядок клювання» на роботі», Маргарет Хеффернан

Модель роботи, при якій в компанії є «супер-курки», вони ж зоряні співробітники, які вважаються найціннішими, більше не працює. Що визначає успіх в команді? Соціальна згуртованість. Про це і йдеться у цьому відео.

5. «Як щастя допомагає працювати краще», Шон Ачор

Чим успішніша людина, тим вона щасливіша. Правильно? На думку Шона — ні. Він вважає, що потрібно перевернути цю формулу: якщо ми щасливі, то ми працюємо старанніше, швидше і «розумніше». За даними дослідника, щаслива людина працює на 31% ефективніше.

Сподіваємось, ці відео допоможуть вам знайти ключ до залучення ваших працівників.

 

Читайте також: 

Від вас йде ключовий співробітник: що робити?

Навчання працівників: 3 важливих пункти

Як компанії закохати в себе кандидата?

Work

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply