7 онлайн-курсів для рекрутерів на Prometheus

Чим більше знаєш, тим більше можеш, пропонуємо вам розширити свої знання і здобути нові вміння з онлайн-курсами від Prometheus.

Prometheus — український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Головною метою проекту є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім бажаючим.

Основи програмування 

Цей курс допоможе розвіяти всі міфи про професію програміста, і допоможе розібратись в роботі комп’ютерів та програмуванні.

Читає: Нікіта Павлюченко, веб-розробник та викладач Київського політехнічного інституту.

Основи інформаційної безпеки

Під час проходження онлайн-курсу ви дізнаєтесь про сучасний електронний світ і як вижити в цьому океані кіберзагроз, захистити свої особисті дані та фінанси.

Читає: Олег Сич, технічний директор Zillya! Антивірус, доцент Київського політехнічного інституту, бере участь у розслідуванні кіберзлочинів, спрямованих проти державних органів України.

Комунікаційні інструменти для побудови репутації

Курс допоможе вам навчитись правильно використовувати  різні комунікаційні інструменти для побудови персонального бренду, просування послуг або товарів та успішної побудови репутації організації та компанії.

Читає: Анастасія Нуржинська (Троцька) – експерт з комунікацій та соціальних информаційних кампаній. Працювала з 1+1, ЮНІСЕФ, ЄС та Всесвітнім банком, викладає у Києво-Могилянській академії

Психологія стресу та способи боротьби з ним

Як людині підтримувати життєву рівновагу, справлятись із викликами, організовувати власну стабільність на рівні думок та почуттів і поступальної активності? Про все це ви дізнаєтеся в цьому курсі!

Читає: Наталія Стефаненко, психологиня, викладачка психології в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Жінки та чоловіки: гендер для всіх

Курс допоможе навчитись фахово аналізувати події та суспільні явища з гендерної точки зору, уникати дискримінацій, краще розуміти свої права і способи їх захисту.

Читає: Тамара Марценюк, кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології НаУКМА, авторка близько десяти курсів про гендер

Бізнес-англійська

Цей курс націлений на те, щоб допомогти вам вивчити ключову бізнес-лексику та деякі елементи граматики, і  спробувати використовувати ці знання на практиці у робочих ситуаціях.

Читає: Іванна Табачук, ІТ-рекрутер, викладач бізнес-англійської.

Сучасне керівництво проектами – мистецтво порушення правил

Програма курсу допоможе зрозуміти витоки основних проблем проектного менеджменту, серед яких пасивність у роботі, відсутність мотивації, конфлікти в команді та інші і навчитись їх долати.

Читає: Сергій Гвоздьов, викладач бізнес-дисциплін у Київській Школі Економіки

Recruitment, Work

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply