15 інструментів для щасливого сорсингу

Корисних інструментів багато не буває. Тому ми продовжуємо публікувати підбірки сервісів, які пригодяться рекрутерам та HR-менеджерам. Попередню підбірку читайте тут. 

Сервіси для пошуку контактів:

Sales Navigator для Google Chrome

Цей сервіс – доповнена і покращена версія Rapportive . Що вміє Sales Navigator:

  1. По кліку показувати профіль LinkedIn прямо в gmail-пошті.
  2. Пропонувати загальну компанію або альма-матер, щоб написати персоналізоване повідомлення і налагодити контакт.
  3. Підтягуватити посилання на Twitter і домашні сторінки, зазначені в профілі LinkedIn;

До речі, плагін безкоштоаний.

Jobjet

Безкоштовний плагін, який знаходить email, телефон за профілями в LinkedIn, GitHub, AngelList. Після створення облікового запису на сайті https://app.jobjet.com можна отримати 10 безкоштовних пошукових запитів.

Платна версія обійдеться від 79$ на місяць (100 кредитів) і до 599$ (1000 кредитів). У цю суму входить не тільки користування плагіном, але і платформою Jobjet з усіма її можливостями.

Розширення AmazingHiring

Сервіс від творців пошукової системи AmazingHiring допоможе легко знаходити акаунти одних і тих же людей на різних сайтах. З цим плагіном ви мможете знаходити аканути кандидатів на багатьох сайтах: Linkedin, Headhunter, Github, StackOverflow, Facebook і ВКонтакте, Хабрахабр, Twitter, Foursquare тощо. Для цього вам необхідно мати лише один з профілів.

Також AmazingHiring допоможе швидко оцінити кандидата: медальки підкажуть досягнення розробника на професійних ресурсах. Розширення також показує публічно доступні контакти кандидата: e-mail, телефон, Skepe, але за умови, що ви є користувачем основного продукту – пошукової системи

Improver

Ще одне розширення для Google Chrome.  Поки що Improver працює лише у зв’язці з LinkedIn, але творці планують поступово додати й інші ресурси. У вашому розпорядженні 30 кредитів, тобто 30 знайдених контактів (email або телефонів) в місяць.

Email Hunter

Цей сервіс вміє працювати з більш ніж 150 мільйонами електронних адрес по всьому світу. Все, що потрібно зробити, – ввести доменне ім’я, яке вас цікавить, і за декілька секунд сервіс видасть вам усі доступні варіанти, які коли-небудь асоціювалися з цієї веб-сторінкою.

Концентрація та планування

OneTab

Якщо ваш екран виглядає так:

То цей сервіс точно для вас. Він допоможе вам зосередитись. One Tab перетворює безліч відкритих вкладок в список, який розгортається назад в один клік. Можна вибрати одну з вкладок і працювати з нею.

Також можна скласти список посилань і опублікувати, щоб переглянути пізніше з іншого комп’ютера, не завантажуючи робоче вікно.

Grammarly

Розширення для Google Chrome, яке перевіряє текст, яки написаний англійською мовою вcюди, де б ви не писали, зокрема у gmail, Facebook, Linkedln. Один клік і сервіс виправляє помилку й надає граматичну довідку.

Безкоштовна версія дозволяє підбирати слова, які підходять по контексту, працювати з омофонами, перевіряти граматику та пунктуацію. В Premium-акаунті перевірка значно глибша: стиль, структура, синоніми, плагіат.

Главред

Не розширення, але все одно корисний сервіс для очистки тексту від  от інформаційного сміття. Сервіс допоможе скласти хороший опис вакансій і відредагувати важливі повідомлення.

Виділяє стоп-слова, підсилювачі, необ’єктивні оцінки і розповідає, чому текст без них виглядає краще.

Feedly

Сервіс для тих, хто любить почитати цікаві матеріали. Feedly пропонує готові підбірки новин за розділами (#tech, #it, #design) й базу ресурсів, яка поповнюється користувачами. Сортувати вхідний потік новин можна за допомогою додаткових фільтрів, доступних в платній версії (3,75$ в місяць).

Працює пошук за джерелами і за ключовими словами. Feedly інтегрований c Pocket, так що матеріали, які сподобалися можна в одни клік додати до списку  “прочитати пізніше”.

Forest

Чудовий сервіс для підвищення продуктивності. Розширення дозволяє створити список заборонених і дозволених сайтів, виставити таймер і, не відволікаючись, включитися в роботу.

Якщо не порушуватимите правил, то нагородою за концентрацію буде вирощене віртуальне деревце. Якщо ж рука потягнеться до Facebook чи іншоuj забороненого сайту, Forest нагадає про себе.

Швидкий пошук потрібної інформації

SourceHub

Безкоштовний сорсинговий сервіс від SocialTalent. Дозволяє створювати пошукові запити до різних сайтів: LinkedIn, Facebook, GitHub, Stackoverflow тощо. SourceHub автоматично додає синоніми, виводить оригінальний boolean запиту, який можна скопіювати або зберегти.

Hiretual Chrome Extension

Розширення для Google Chrome, яке дозволяє знаходити контакти кандидатів, аналізувати профілі та складати пошукові запити в Facebook, Linkedin, GitHub, Google.

Безкоштовна версія – це  5 контактів на місяць і аналіз 30 профілів. Платна обійдеться в 59$/місяць. При річній оплаті сервіс пропонує 200 контактів/місяць та 600 профілів.

Recruit’em  

Сорсинговий ервіс з допомогою якого можна створювати пошукові X-Ray запити до різних сайтів: LinkedIn, Dribbble, Xing, Twitter, GitHub, Stackoverflow і Google+.

SourcingLab

Розширення корисне для створення і збереження пошукових boolean-запитів. Безкоштовна версія без реєстрації пропонує вільне складання запитів в LinkedIn і Google+, але для інших ресурсів встановлені обмеження на синоніми та ключові слова.

При реєстрації, яка займе не більше двох хвилин, ви отримаєте доступ до всіх функцій сервісу без лімітів на 7 днів. Платна версія коштує від 19 до 49$ (3-12 місяців).

З мінусів – в безкоштовній версії немає автоматичного додавання синонімів і підказок при введенні ключових слів.

StalkFace 

Якщо Facebook – ваш головне джерело інформації припошуку кандидатів, то StalkFace буде дуже вам корисний. Сервіс розкладе по поличках  профіль кандидата, покаже фотографії та історії, які стали найпопулярнішими, відвідані заходи та улюблені місця.

У цього сервісу є старший брат – StalkScan. У тандемі ці інструменти будуть більш продуктивними і охоплять профілі повністю.  

Кожен з цих сервісів допоможе вам краще виконувати свою роботу і бути більш продуктивнішим. Діліться в коментарях сервісами, які ви виокриствуєте в своїй роботі!

Tools

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply