Навіщо вам червона ручка?

Червона ручка. У кожної людини вона викликає дивні відчуття. Хтось згадує високі оцінки в щоденнику, гарно виведені вчителькою, а комусь пригадуються ті моменти, коли в зошиті все було закреслено/підкреслено вчителем. Про це і поговоримо сьогодні, про викреслення зайвого і дописування потрібного.

Коли ви вперше зустрічаєтесь з вашим клієнтом, найважливіше, що ви повинні мати з собою – це роздрукований опис вакансії та червона ручка ( загалом, це всього лише метафора, ваша ручка може бути будь-якого кольору, головне – критичне мислення)

Отож, коли ви йдете на зустріч, пам’ятайте, найважливіше, що ви маєте з неї винести – детальний опис роботи/вакансії. Для чого це потрібно?

  • для того, щоб краще зрозуміти роботодавця
  • для того, щоб краще зрозуміти, яку роботу виконуватиме кандидат
  • для того, щоб знайти кращого кандидата

Для обговорення всіх деталей вакансії, вам потрібно витратити всього годину, яка в подальшому допоможе вам швидше і набагато якісніше виконати свою роботу. Повернемось до вашої зустрічі:

Спочатку перечитайте опис вакансії разом з менеджером по набору персоналу. Потім дізнайтесь всю інформацію про те, які функції в компанії виконуватиме кандидат. Рядок за рядком ви своєю червоної ручкою ви викреслюєте непотрібну і дописуєте важливу інформацію. Це може здатись занудством, але в цьому немає нічого поганого.  Щоб когось знайти, потрібно знати кого шукати:)

Наприклад, ви можете запитати: «Якщо кандидати не знають цієї особливої технології, то мені не включати їх в остаточний список?»  У такому випадку часто відповідають, що все ж хотіли б зустрітися з цими кандидатами тому, що відповідати цим вимогам було б добре, але це не основні вимоги.

Далі – наведіть порядок. Малюйте стрілочки, галочки, нумеруйте – переставляйте речення між вимогами і бажаннями, таким чином приводячи все в порядок.

Після такої продуктивної першої зустрічі список вимог і бажань  сильно скоротиться, але зате все буде чітко і зрозуміло. У вас буде чіткий визначений список основних вимог і вимог, яким надають перевагу.

Носіть в сумочці або портфелі свою червону ручку і не бійтесь закреслювати і виправляти.

Recruitment

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply