Як зацікавити кандидата вакансією? 3 поради

Хороших IT-спеціалістів набагато менше, ніж рекрутерів. Саме тому щоразу, коли ви пишете кандидату про вакансію, ви маєте розуміти дві речі: ви не перший рекрутер, який йому пише, і вакансія, яку ви пропонуєте, не завжди найкраща з-поміж інших. Конкуренція в нашій сфері висока, а тому рекрутер має розумно підходити до
«продажу» вакансії кандидату. 3 пункти, які треба врахувати, в нашій статті.

З’ясуйте, чого насправді хоче кандидат

Починайте не з пропозиції, а з питань. Запитайте кандидата про те, що він/вона шукає на наступній роботі. Окрім зарплатних очікувань, дізнайтесь важливо кандидату в роботі та компанії, і вже на основі цих даних робіть пропозицію. Представте переваги вашої вакансії відповідно до конкретних вимог кандидата. Таким чином у вас буде більше шансів переконати кандидата.

Поясніть, чому він підходить на цю посаду

Замало просто сказати кандидату, що він ідеально підійде для цієї роботи. В цьому випадку, завдання рекрутера — пояснити кандидату, чому він підійде на цю вакансію і підкріпити свої слова фактами про його конкретні навички та досвід.

Таким чином, кандидат побачить, що ви провели дослідження і вам цікаво знайти для нього роботу, яку він полюбить.

Продайте кандидату компанію та її культуру

Бренд та культура компанії мають величезний вплив на бажання кандидатів працювати там. 75% з тих, хто шукає роботу, кажуть, що не подадуть заявку в компанію, якщо їм не подобається бренд, а 35% — не приймуть пропозицію про роботу.

Якщо ви рекртер всередині компанії, з перших вуст розкажіть кандидату про переваги роботи в ній. Якщо ж ви працюєте в агентстві, зберіть якомога більше інформації про те, чому нинішні працівники компанії люблять роботу там. Крім цього, спробуйте виділити унікальні переваги компанії, які можна продати кандидату.

Матеріал адаптовано на українську.

Нехай щастить!

 

Читайте також:

6 корисних книг для ІТ-підприємців

Як згуртувати віддалених працівників?

4 методи оцінки працівників в ІТ

Recruitment

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply