Як виявити приховані здібності кандидата? 3 запитання

Часто буває так, що людина круто володіє якимось вмінням, але сама не усвідомлює цього, і відповідно не може розповісти про це під час інтерв’ю. Саме в таких ситуаціях на допомогу приходять наступні 3 запитання.

Ви помічали, що вам часто роблять компліменти з приводу якогось вашого вміння, а вам здається це дивним, тому що це вміють всі або це дуже просто?

Як правило, люди не помічають таланти, які з’явилися природним шляхом. Таке питання допомагає виявити ті якості, які оточуючі вважають особливо цінними в кандидата. Наприклад, людина круто бере інтерв’ю або вміє гарно розповідати історії, але ніколи не зважає коли друзі чи колеги роблять компліменти з цього приводу.

Чи були у вас на роботі завдання, виконуючи які, ви могли забути про час? Що це були за завдання?

Очевидно, якщо завдання по-справжньому цікаве, то межа між роботою та відпочинком стирається. Досить часто такі завдання здаються людям простими, і ми думаємо, що не треба якісь особливі навички, щоб виконати його добре.Таке питання допоможе не тільки виявити приховані сильні сторони, але і зрозуміти, чим захоплюється кандидат.

Розкажіть про ваше хобі – як ви можете застосувати аналогічні вміння в роботі?

Наприклад, кандидат любить грати з друзями в футбол. А футбол – це комунікація, командна робота і тактичне мислення. Він використовує ці вміння на полі, але аж ніяк не пише про них в резюме.

Щоб провести вдале інтерв’ю, треба не лише дотримуватись стандартних питань, а й намагатись копнути трохи глибше, Щоб дізнатись про людину якомога більше корисної інформації. Сподіваємось, після прочитання цього матеріалу, ви стали на крок ближче до опанування майстерності в проведенні співбесід.

Читайте також:

Як повернутися з відпустки і не впасти в депресію?

Як зробити опис вакансії більш привабливим для кандидатів – дослідження Linkedln

ТОП рекрутерів, яким не шкода поставити лайк

Recruitment

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply