Як створити позитивний candidate experience?

Більшість неприйнятих офферів — це результат поганого candidate experience. В цій статті розбираємось, що треба робити, щоб підвищити цей показник у ваших компаніях. 

Основа класного candidate experience — це побудова міцних стосунків з кандидатами. Зробивши це, ви отримаєте не тільки фахівця, який буде з вами на довгі роки, а й хороший HR-бренд. То що ж варто робити? 

🎯 Будьте на зв’язку та давайте регулярний фідбек

Для людини, яка шукає роботу — це дуже важливо, бо це надія. Для пасивних шукачів — це підтвердження того, що вони не дарма витрачають на вас час. Якщо ви вже зацікавились людиною, то не зникайте на середині, не змушуйте випрошувати у вас фідбек, просто знайдіть хвилинку, щоб надати кандидату всю важливу інформацію. 

🎯 Не нехтуйте особистими зустрічами

Це допоможе в налагодженні стосунків та закритті вакансій. Поговоріть особисто, спробуйте продати себе і компанію, а потім вже і тестове можна дати.

🎯 Підтримуйте на всіх етапах 

Від оффера до закінчення випробувального терміну і надалі в процесі роботи спеціаліста у вашій компанії. Так ви покажете, що вам дійсно важливо, щоб людина влилась в компанію та ефективно в ній працювала. 

🎯 Просіть фідбек

Це допоможе вам дізнатися, наскільки складні співбесіди, чи задоволені кандидати процесом, які питання сподобалися/не сподобалися. А потім ці результати можна використати для покращення поточних процесів.  

🎯 Будьте щирими

Давайте відповідь на всі запитання, які цікавлять кандидата, розповідайте про весь процес закриття вакансії у вашій компанії, готуйте до співбесід, вирішуйте проблеми і так далі. Це дасть кандидату впевненість в тому, що ви на його боці. 

🎯 Підтримуйте стосунки

І з тими, кого найняли, і з тими, кого ні. А раптом кандидат, якому ви зараз не відповіли, в майбутньому підійде вам, просто на іншу посаду? Не забувайте про зворотний зв’язок і підтримку відносин.

Нехай щастить!

Читайте також:

LinkedIn language matters report: 5 основних думок
Як привернути увагу кандидата з першого листа? 4 корисні поради
Де компанії розмістити оголошення про відкриту вакансію? 8 майданчиків

 

Recruitment

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply