Як опублікувати вакансію в Facebook Jobs? Інструкція

Сервіс Facebook Jobs зручний для як і для роботодавців, так і для кандидатів: роботодавці можуть розміщувати вакансії прямо Facebook, а кандидати відгукуватися на них, використовуючи дані профілю замість резюме. 

Якщо ви, як і багато інших, ще ніколи не публікували свою вакансію на Facebook Jobs, ловіть інструкцію, яка допоможе у всьому розібратись. 

Як створити оголошення про роботу?

Щоб додати вакансію, потрібно зайти на корпоративну сторінку вашої компанії в Facebook і  бути її адміністратором. Якщо з цим все добре, тоді у вас є три варіанти дій: додати вакансію через головну сторінку Facebook Jobs, через адмін-панель вашої бізнес-сторінки, або з допомогою розділу «Вакансії», який знаходиться зліва на вашій сторінці. 

У вікні, яке з’явиться після цього, будуть поля, де ви зможете більше розповісти про вашу вакансію. Заповнюйте їх докладно і чітко. Так кандидати зрозуміють, що вам можна довіряти. 

Відгуки на вакансію будуть приходити на електронну пошту адміністратора акаунта компанії, а сповіщення  в особистий кабінет бізнес-сторінки. 

Що варто врахувати при публікації вакансії?

✔️ Ви можете доповнити форму своїми питаннями. Facebook Jobs дозволяє додати в оголошення відкриті або закриті запитання, а також опитування з декількома варіантами відповіді. 

✔️ Прописуйте максимально точну адресу потенційного місця роботи. Особливо це актуально для компаній у великих містах або з декількома офісами. Так кандидати відразу зрозуміють, чи зручно буде добиратися до роботи. 

✔️ Вказуйте хоча б орієнтовну вилку доходів. Facebook Jobs пропустить оголошення і без вказівки зарплати, але всі ми розуміємо, зарплата — не той пункт, який треба пропускати.  

✔️ Використовуйте живі фото. Це можуть бути знімки вашого офісу, робочого процесу, команди та іншого.

✔️ Перевірте, як оголошення виглядає в мобільній версії додатка. Facebook може неправильно обрізати фото, текст з’їхати. Саме тому краще перевірити оголошення, щоб впевнитись, що все виглядає красиво. 

Нехай щастить! 

Джерело

Читайте також:

6 корисних книг для ІТ-підприємців

Як згуртувати віддалених працівників?

4 методи оцінки працівників в ІТ

Recruitment

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply