Як круто описати вакансію?

Розбираємось у всіх дрібницях опису вакансій для того, щоб у ваші описи вакансій кандидати закохувались і відкликались на всі пропозиції. 

Важливо знати, що вся інформація в описі вакансії має подаватись так, щоб ті, хто про вас щось чув, надихнулися і відгукнулися, а ті, хто вперше бачить логотип вашої компанії, зацікавилися і запам’ятали вас, а в ідеалі ще й і відгукнулись.

Раніше ми писали про те, як працювати з описом вакансії, щоб не вказувати нічого зайвого, але все ж в кожній вакансії є та найважливіша інформація, яку неможливо пропустити, тому розеберемось як її подати. 

Що я буду робити?

Опишіть декількома реченнями, що людині треба буде робити кожного дня, які проблеми буде вирішувати майбутній працівник. Вкажіть 5-7 ключових обов’язків. Це допоможе кандидату краще зрозуміти чи підходить він на цю роботу і, якщо ні, не морочити вам голову.

Зарплата

Фінансове питання роботодавці дуже часто обходять в описах вакансій. Вражаюче, але всього 22% компаній в світі вказують інформацію по зарплаті. Якщо ви вагаєтесь чи вказувати оплату праці, то уявіть якби кандидат сказав вам: «А який я маю досвід роботи, ви дізнаєтеся тільки на співбесіді!» і все стане на свої місця.

Привілеї

Наші батьки про таке навіть не замислювались, а зараз  спортзал, заняття англійської, обіди і т.д. стало буденністю, тому не забувайте про це розповідати і навіть трохи хвалитись. Але зовсім трохи:)

Ідеальний кандидат

Це круто допомагає кандидатам розставити все по поличках. За опитуваннями, 33% кандидатів хочуть знати, яким має бути той спеціаліст, якого ви б не дивлячись взяли б на роботу. Напишіть все як є, без перебільшень, так і вам буде легше оцінювати кандидатів, і їм буде легше визначити чи підходять на цю роботу.

Кар’єрний ріст

Покажіть кандидату реальну картину. Якщо у вашій компанії є куди рости, то розкажіть детально про це. Якщо ж робота проектна або ж це керівна посада, то опишіть, які нові вміння людина отримає, попрацювавши у вашій компанії.

Процес найму

Розкажіть одразу про всі інтерв’ю і хто їх буде проводити, про всі технічні/тестові завдання і обов’язково вкажіть скільки часу це займе. Будьте чесними, щоб потім не виникало зайвих питань.

І на останок:

  • вакансія має бути опублікована або на сайті компаній, або на сайті пошуку роботи;
  • списки – це зручно, але вже занадто заїжджено;
  • використовуйте зображення;
  • і гарні шрифти;

Recruitment

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply