Global Recruiting Trends 2018: 4 головні ідеї

Linkedin Global Recruiting Trends виходить щороку. Найцікавіше зі звіту у нашому матеріалі. Отже, які ідеї/теми турбуватимуть HR-спільноту у 2018

1. Diversity

Diversity – різноманітність, відмінність, різноманіття, несхожість.

Ви не зможете побудувати сильну команду, якщо не будете звертати увагу на те, що всі ваші працівники – різні люди. Тому радимо вам якнайшвидше навчитись поважати індивідуальність і найголовніше – навчитись отримувати користь з того, що всі ми різні.

Відмова від гендерних, расових, релігійних чи будь -яких інших забобонів стає дуже важливою для бізнесу. Тому, вчитися створювати корпоративну культуру, сила якої якраз в різноманітті – це те, що треба записати у плани на 2018.

Називають три причини прагнення до «різноманіття»: 78% опитуваних стверджують, що це позитивно впливає на корпоративну культуру, 62% вірять, що це позитивно позначається на продуктивності, 49% хочуть краще розуміти своїх клієнтів.

І останній факт: прагнення до «різноманіття» на думку HR-спільноти має йти зверху. Від топ-менеджменту до співробітників, а не навпаки.

2. Співбесіди

Над ефективністю самого процесу інтерв’ю у 2018 треба попрацювати.

63% HR-ів зізнаються, що оцінити soft skills, тобто навички комунікації, на співбесіді, дуже непросто. 53% рекрутерів і HR’ів для вирішення цієї проблеми будуть зустрічатися з кандидатами в більш неформальній обстановці.  18% – будуть впроваджувати технології відео-інтерв’ю.

3. Використання даних

Робота з цифрами та впровадження аналітики допоможе вам зробити свою роботу круто. HR залишається історією «про людей», але тепер з більш раціональним підходом до справи.

56% HR’ів вважають, що правильна робота з аналітикою допоможе зменшити плинність кадрів. Найголовнішою перешкодою на шляху до впровадження аналітики вважають низьку якість самих даних (аж 42% відзначили це!). 20% просто не знають, де ті дані брати.

4. Штучний інтелект

Найважливіше завдання, яке HR-спільнота хоче вирішити за допомогою нових технологій – це сорсинг (58%). Друге місце займає скринінг кандидатів (56%).

Від штучного інтелекту у 2018 очікують збереження нашого часу, об’єктивності та економії бюджету.


Що ж, прогнози зроблено, давайте працювати!

News

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply