Де компанії розмістити оголошення про відкриту вакансію? 8 майданчиків

В цій статті ми зібрали 8 найпопулярніших майданчиків, де українські компанії можуть опублікувати свої актуальні вакансії.

Jooble

Jooble — це не черговий сайт для пошуку роботи, це пошуковий сервіс для вакансій. Як він працює: кандидат заходить на https://ua.jooble.org/, вписує в поле потрібну вакансію і сайт видає йому результати з понад 3270 сайтів з працевлаштування в Україні. Окрім цього, у компаній є можливість розмістити свою вакансію власне на Jooble.

Work.uaRabota.uaHeadHunter

Ці три ресурси — найбільші сайти для пошуку роботи в Україні. Вони об’єднують в собі мільйони вакансій та мільйони резюме. Так, для деяких вакансій ці сайти будуть не надто корисними, наприклад для сфери IT, але нехтувати ними точно не треба.

Djinni

Один з найулюбленіших ресурсів ІТ-спеціалістів та ІТ-рекрутерів і не дарма. Djinni дійсно корисний сервіс і в деяких вакансіях, коли LinkedIn не приносить плодів, виручає тільки він.

INCO

Особливість і головна перевага цього сервісу в анонімності. INCO допоможе анонімно знайти співробітника в IT. Для рекрутерів сервіс безкоштовний і публікувати вакансії можна необмежену кількість разів.

Telegram-канали

Це недооцінений канал комунікації з потенційними кандидатами. Telegram набирає обертів в Україні і вже зараз ви можете знайти там десятки каналів професійного спрямування: для маркетологів, дизайнерів IT-спеціалістів, сейлс-менеджерів та інших. Також в Telegram є просто канали для публікації вакансій. Ми, наприклад, маємо канал для рекрутерів та HR і публікуємо там вакансії в цій сфері.

Соцмережі

Тут ми говоримо не просто про публікацію вакансій на сторінці рекрутера, наприклад. А про весь комплекс. Він містить в собі: публікацію вакансії на сторінках компанії в усіх соцмережах, де присутня компанія, публікацію на сторінках рекрутерів/hr, публікацію в тематичних групах, поширення в акаунтах членів команди та інше.

Нехай щастить!

Читайте також:

Як зацікавити кандидата вакансією? 3 поради

Як Walmart використовує VR для оцінки працівників?

Пошук на GitHub: 9 корисних для IT-рекрутерів інструментів

Work

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply