53 інструменти для ефективної роботи рекрутера

Як то кажуть, на колір і смак товариш не всяк, й інструменти, які подобаються нам, можуть абсолютно не підходити вам. Саме тому ми зібрали все, про що коли-небудь писали в підбірку і поділили на блоки. Заходьте, і обирайте найкраще для себе з півсотні різних сервісів.

Continue Reading

ТОП рекрутерів, яким не шкода поставити лайк

5 спеціалістів зі сфери сорсингу, які заслуговують на те, щоб їх читали. Вони регулярно пишуть матеріали на Linkedln та в особистих блогах. Вся ця інформація допоможе завжди бути в курсі подій та не пропускати важливі та цікаві статті. Поїхали!

Continue Reading

Як зробити опис вакансії більш привабливим для кандидатів – дослідження Linkedln

В одному зі своїх останніх досліджень LinkedIn показав один і той же опис 450 учасникам і попросив виділити ті частини, які для них корисні, цікаві та які можуть в результаті вплинути на їх рішення відгукнутися на вакансію. 

Continue Reading

6 якостей професійного рекрутера

Зараз всі називають себе професіоналами своєї справи. На жаль, переконатись у професійності фахівця можна лише після роботи з ним. Щоб у вас не виникало труднощів при роботі з рекрутерами-фрілансерами або агенціями, ми визначили 6 основних якостей, якими має володіти рекрутер-професіонал.

Continue Reading

10 рекрутингових трендів, які варто впровадити в 2018 році

Рекрутингова сфера не стоїть на місці, зміни відбуваються постійно і це не дивно. Найголовніше – бути до них готовим, щоб якнайкраще виконувати свою роботу. В нашому перекладі інфографіки від TalentLyft ви дізнаєтесь про тенденції, які впливають на рекрутинг в 2018 році. Поїхали!

Continue Reading

Що знижує нашу продуктивність? Дослідження

Соціальні мережі та месенджери допомагають завжди бути на зв’язку, незалежно від того, де ви знаходитесь. Це дуже корисно в роботі, адже допомагає швидко комунікувати з колегами й розв’язувати проблеми. Але, як завжди, є інший бік медалі. Про нього і поговоримо.

Continue Reading

Як виявити приховані здібності кандидата? 3 запитання

Часто буває так, що людина круто володіє якимось вмінням, але сама не усвідомлює цього, і відповідно не може розповісти про це під час інтерв’ю. Саме в таких ситуаціях на допомогу приходять наступні 3 запитання.

Continue Reading