8 вбивць мотивації на роботі

Люди не роботи, а тому, використовувати свій час на 100% продуктивно вдається не кожному. Окрім людської природи, існує ще безліч чинників, які впливають на нашу продуктивність та й загалом мотивацію до роботи. На нашу думку, є 8 основних вбивць мотивації на роботі. Розглянемо їх у статті.

1. Недооцінювання

Звісно, всі ходять на роботу не тільки через гроші. Але, якщо працівник отримує менше, ніж він заслуговує, то нічим добрим це не закінчиться. Керівник або HR-менеджер має слідкувати за тим, наскільки працівник задоволений роботою в компанії та оплатою.

2. Незатишний офіс

Не будемо згадувати тут офіс Google. Жодна людина не хоче асоціювати себе з офісним планктоном, який щоранку заходить в сірий офіс, де працює в маленькій комірці і залишається непомітним для своїх таких же сірих колег. Залишимо цю історію для серіалів і давайте створювати такі умови роботи, щоб всім працівникам було комфортно.

3. Неефективність

Люди хочуть відчувати віддачу, інакше вони будуть шукати підтримку в іншому місці. Залучайте і об’єднуйте колег, щоб вони відчували свою значимість у компанії.

4. Негатив колег

Можна ігнорувати нервового сусіда або насуплених людей на вулиці, але, аж ніяк колег по офісу. Працюючи пліч-о-пліч з людиною, яка переповнена негативом, можна зійти з розуму, адже абстрагуватись від чужих емоцій дуже важко і не кожен вміє це робити. Визначайте таких людей у вашому колективі і спілкуйтесь з ними.

5. Страх помилитись

Вселяйте в ваших колег або підлеглих віру в те, що вони можуть все і їх цінять, тоді вони будуть менше боятись провалів і робитимуть більше.

6. Мікроменеджмент

Нікому не подобається бути під постійним контролем з боку керівництва. Ніхто не любить, коли кожен крок контролюють. Зрозумійте це якнайшвидше і дайте працівникам більше свободи, вони будуть вдячні вам.

7. Наради, які не приносять користі

Навіщо витрачати час на обговорювання, якщо можна просто взяти і вирішити проблему? Звісно, наради треба, але в міру.

8. Даремна трата часу

Ми не маємо нічого ціннішого за час. Якщо люди відчувають, що їх робота – це пуста трата часу, яка не приносить користі, то вони йдуть, або просто працюють гірше.

Будьте продуктивними!

Work

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply