8 ознак того, що кандидат буде ідеальним працівником

Підказки, які ще на етапі перегляду резюме або проведення інтерв’ю допоможуть визначити кандидатів, що будуть талановитими працівниками.

Achiever Pattern – схема, яку придумав Лу Адлер — СЕО і засновник The Adler Group, яка займається консалтингом та навчанням і допомагає компаніям впроваджувати систему Performance-based Hiring℠.

Суть Achiever Pattern в тому, щоб під час інтерв’ю чи резюме визначити певні фактори, які вказують на те, що кандидат буде хорошим працівником.

Ось цих 8 факторів:

Кандидат демонструє швидкий темп росту

Це може проявлятись двома способами:

  • такі люди швидше просуваються по кар’єрній драбині, ніж їхні колеги;
  • їм доручають займатись/керувати великими та важливими для команди проектами.  

Швидко навчається

Зазвичай хороші HR підштовхують своїх найбільш перспективних підлеглих до розвитку. Вони дають їм важкі проекти, забезпечують позитивний вплив старших менеджерів, пропонують можливості для підвищення кваліфікації. Шукайте таку модель на кількох останніх робочих місцях кандидата і запитуйте, як вони були призначені на великі проекти і чому. Зазвичай ця модель показує, що людина має потенціал та здатна до навчання.

Вміють працювати в команді, працюють в хороших командах, можуть впливати на людей

Під час інтерв’ю попросіть кандидата описати свою роль у минулих командах та інших людей у ​​цих командах. Ті, хто нам потрібен, зазвичай працюють в зростаючих командах.

Також варто запитати про те, чому кандидата призначили працювати у такій команді. Це допоможе визначити основні його переваги.

Вони не шукають роботу, їм пропонують роботу

Запитайте кандидата про те, як він отримав минулу роботу і чому взагалі вирішив її змінити. Ті, хто підходить під Achiever Pattern, зазвичай наймаються колишнім босом або колегами.

Вміють будувати команду

Коли ви наймаєте людей на керівні посади, важливо, щоб вони розуміли, як правильно побудувати успішну команду, та мали контакти фахівців, які також можуть стати частиною вашої компанії.

Отримують багато формального визнання

Це можуть бути бонуси, похвальні листи, публічні нагороди тощо. Запитайте про це в кандидата.

Мають внутрішню мотивацію до успіху

Щоб визначити це, ви можете запитати кандидата про те, де він “пройшов додаткову милю”. Високомотивовані люди матимуть численні приклади і зможуть пояснити, чому вони взяли на себе ініціативу.

Грають декілька ролей у компанії

Хороші виконавці мають незвичайний подарунок: вони здатні успішно виконувати  різні ролі в різних галузях. Запитайте про це в кандидата, попросіть, щоб розповів, чому йому доручили додаткову роль і що сталося в результаті.

Успіхів у наймі!

Адаптовано на українську: http://bit.ly/2VJIlh2

 

Читайте також:

Від вас йде ключовий співробітник: що робити?

Навчання працівників: 3 важливих пункти

Як компанії закохати в себе кандидата?

 

Recruitment

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply