5 способів зробити працівників щасливішими

5 безкоштовних та ефективних способів заохочення працівників, які допоможуть зробити роботу в компанії приємнішою, а працівників щасливішими.

Пробачайте дрібні помилки

Якщо людина в роботі допустила невелику помилку, то не варто зосереджувати на цьому велику увагу. Дайте людині адекватний зворотній зв‎’‎язок і продовжуйте працювати далі. Донесіть до команди, що дрібні помилки — це не страшно і на них треба вчитись, а не боятись.

Дякуйте своїм людям на робочих зустрічах та мітингах

Якщо людина відчуває повагу з боку команди, в ній розвивається почуття власної гідності, яке буде стимулювати виконувати свою роботу краще. Додатковий бонус в тому, що колеги, які бачать як хвалять їх колегу, будуть сподіватися на те саме і працюватимуть продуктивніше.

Незаплановані подяки

Говоріть своїм співробітникам «Дякую» по дорозі на кухню, за обідом або просто при випадковій зустрічі. Неофіційні розмови дуже багато важать, оскільки вони не заплановані та щирі. Члени команди відчують вашу особисту турботу.

Заохочення через згадки в соціальних мережах

Якщо хтось із ваших співробітників зробив щось хороше в плані роботи, обов’язково знайдіть додатковий спосіб відзначити це. Наприклад, ви можете розказати про це в соціальних мережах. Написання посту займе 5-10 хвилин максимум, а як результат ви отримаєте хороші стосунки з людиною на довгі роки.

Будьте в центрі всіх розмов

Якщо у вас є свій власний кабінет, то вийдіть з нього. Будьте поруч зі своїми працівниками протягом всього дня. Нехай вони знають, що ви цінуєте їх присутність, а не відгороджуєтесь. Марк Цукерберг, наприклад, так і робить і отримує від своїх співробітників найвищий рейтинг схвалення в 97%. Його співробітники вважають, що Марк веде Facebook в правильному напрямку. Вони чують його, надихаються ним.

Гроші — не єдиний спосіб заохотити працівників, інколи похвала, подяка та інше набагато важливіші. Нехай щастить!

Матеріал адаптовано на українську

Читайте також:

Дослідження: тренди HR-сфери на найближчі 10 років
Чому працівники йдуть? 6 основних причин
4 корисні рекрутерам розширення для LinkedIn

Work

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply