5 книг, які допоможуть краще розуміти людей [ і працівників]

Ці книги рекомендують психологи, поїхали!

📚 «Теорія брехні», П. Екман

Щоб викрити брехуна, потрібно знати, на що звертати увагу при розмові. У цій книзі саме про це, а ще про види брехні та емоціях брехуна.

📚 «Ігри, в які грають люди. Психологія людських взаємин», Е. Берн

Ця книга бестселер. Її варто прочитати тим, кому цікаво дізнатися більше про мотиви власних і чужих вчинків. Чому люди поводяться так, а не інакше? Що ними рухає? Чому виникають конфлікти? Ви дізнаєтеся про це та багато іншого.

📚 «Чому хороші люди роблять погані вчинки», Д. Холліс

Людський мозок величезний і неосяжний світ, в якому ховається багато цікавого. У нас є слабкі і сильні сторони, барвиста палітра емоцій і «демони». Якщо ви хочете розібратися з цим усім і зокрема з «демонами», ця книга допоможе. Ви зрозумієте їх природу, з’ясуєте, що рухає людьми, коли вони роблять ті чи інші вчинки, і дізнаєтеся багато цікавого про себе.

📚 «Психологія емоцій. Я знаю, що ти відчуваєш», П. Екман

Автор цієї книги пояснює, як вловити приховані сигнали, які подає співрозмовник мімікою та жестами, і як контролювати й коригувати власні, коли це необхідно. Такі навички точно знадобляться.

📚 «Зрозуміти природу людини», А. Адлер

Автор книги докладно розповідає про адаптацію особистості в суспільстві, значущості періоду дитинства і раннього дитинства, розвитку характеру, його окремих рисах і проявах.

 

Читайте також: 

Які бувають інтерв’ю? 4 популярні види

5 цікавих фактів про львівську IT-сферу

Відсіюємо ненадійних кандидатів. 7 критеріїв, які допоможуть

Work

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply