4 правила для продуктивної роботи вдома

Все частіше вчені говорять про те, що правильна організація часу допомагає працювати ефективніше. А коли ти працюєш з дому, то вона взагалі стає надважливою, бо дуже легко впасти в прокрастинацію на весь день. Головне в організації роботи вдома та і загалом виконувати завдання в моменти активності. Так буде легше справлятися зі складними завданнями та великими обсягами.

✔️ Діліть робочі години та завдання

Щоб бути продуктивнішими, спробуйте годину старанно працювати, і 20 хвилин відпочивати. Дослідники говорять, що такий підхід дійсно дуже ефективний. Що стосується завдань, то тут радять не виконувати всю задачу цілком за один день, а розділити її на 2 дні, наприклад. Так вам буде не так страшно/складно її виконувати і ви не будете піддаватись прокрастинації.

✔️ Повністю зосередьтеся на роботі

Принцип даної стратегії полягає в тому, щоб протягом відносно невеликих проміжків часу працювати в повну силу. Якщо ви будете відволікатися, весь сенс такого режиму зведеться до нуля.

✔️ Відпочивайте як слід

Щоб покращити продуктивність, під час перерв потрібно триматися подалі від комп’ютера та телефона і забути про виконувані завдання. Прогуляйтеся, поговоріть з кимось або почитайте книжку. Це допоможе вам деякий час не думати про майбутню роботу і, таким чином, дасть більше енергії.

✔️ Не затягуйте з перервою

Якщо відкладати перерву на потім, буде вже занадто пізно, ви пропустите проміжок часу, який необхідно було витратити на відпочинок, і виб’єтеся з режиму. Тоді на відновлення вам знадобиться набагато більше часу.

Всім продуктивності 🙌

Читайте також: 

4 тренди, які змінять спосіб найму та втримання талантів у 2020 році

3 основні принципи ефективного нетворкінгу

Що гальмує ваш рекрутинговий процес?

Work

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply