4 інструменти для пошуку контактів кандидата

Сервісів та додатків для рекрутерів зараз не мало. Але все одно ідеальний інструмент для пошуку контактів знайти важко. Цей не дуже ефективний, інший занадто дорогий, в третьому щось глючить, і так по колу.

Щоб ви не наступали на такі граблі десятки разів, так, як це робили ми:), розкажемо про 4 інструменти, якими ми користувалися для пошуку контактів, і які висновки зробили.

360social

360social – це безкоштовне розширення для Google Chrome, яке допомагає дізнатись повну картину про людину, яка вас цікавить. Як працює сервіс можна переглянути у цьому відео:

Перевага 360social в тому, що він безкоштовний, працює в більшості соціальних мереж і робить це швидко. Мінус – порівняно з іншими інструментами для пошуку, 360social не такий ефективний і часто може не знайти тих контактів, як інші сервіси знаходять. Але спробувати все ж варто:)

Contact Out

Contact Out входить в ТОП-5 інструментів світу в цьому класі. Його використовують 30% компаній Fortune500. Кажуть, що це найкращий і найточніший інструмент для пошуку контактів людини.

Що ж, скажемо чесно, Contact Out – крутий, але коштує він дорого. Якщо будете користуватись цим сервісом, готуйтеся витратити кругленьку суму.

Інтерфейс сервісу чорно-білий. Це  колонка з правого боку екрану з контактами людини, на аккаунт якої ви зайшли у Linkedin. Також з Contact Out можна легко експортувати дані в таблицю.


Лайфхак: Зареєструвавшись, Ви можете отримати 50 безкоштовних спроб в Contact Out 🙂

TurboHiring

Своє, рідненьке, українське. TurboHiringінструмент для пошуку українських спеціалістів. Принцип роботи сервісу мало чим відрізняється від інших, більше  можна дізнатись з відео:

Prophet

Зовнішньо дуже схожий на Contact Out:

 

Працює так само, як і інші сервіси, але має одну особливість. В Prophet вам не обов’язково платити гроші за користування. Можна жертвувати інформацію, а натомість отримувати кредити по курсу 1 до 1.

Це 4 інструменти, які ми тестували. Є ще один, досить цікавий, про нього напишемо окремий матеріал. Сподіваємось, вам було корисно.

 

 

 

 

Tools

Потрібна допомога в пошуку талантів?

Дізнатися більше

Leave a Reply